Filters
Drinks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $9.99, formerly: $12.99
SAVE $3.00
Plus tax
GT's
Synergy The Real Kombucha Trilogy
1.4 l, $0.71/100ml
sale: $9.99, formerly: $12.99
SAVE $3.00
Plus tax
GT's
Synergy The Real Kombucha Gingerade
1.4 l, $0.71/100ml
sale: $9.99, formerly: $12.99
SAVE $3.00
Plus tax
GT's
Synergy The Real Kombucha Gingerberry
1.4 l, $0.71/100ml
sale: $7.99, formerly: $8.99
SAVE $1.00
Plus tax
Remedy
Kombucha Organic Raspberry Lemonade
4x355.0 ml, $0.56/100ml
sale: $9.99, formerly: $12.99
SAVE $3.00
Plus tax
GT's
Synergy The Real Kombucha Mystic Mango
1.4 l, $0.71/100ml
sale: $12.49, formerly: $12.99
SAVE $0.50
Lakewood
Organic 100% Juice Blend Cold Pressed Beet
946 ml, $1.32/100ml

sale: $19.99, formerly: $22.99
SAVE $3.00
Kicking Horse
Organic Fairtrade Dark Roast Whole Bean Coffee, Grizzly Claw
454 g, $4.40/100g
sale: $7.99, formerly: $8.49
SAVE $0.50
Fruit d'Or
100 % Pure Juice Nordic Cranberry
946 ml, $0.84/100ml
sale: $6.99, formerly: $8.49
SAVE $1.50
Califia Farms
Almond Beverage Organic Unsweetened
1.4 l, $0.50/100ml
sale: $2.99, formerly: $3.29
SAVE $0.30
Vita Coco
Coconut Water Original
500 ml, $0.60/100ml
sale: $7.99, formerly: $8.99
SAVE $1.00
Plus tax
Remedy
Kombucha Organic Mango Passion
4x355.0 ml, $0.56/100ml
sale: $7.99, formerly: $8.99
SAVE $1.00
Plus tax
Remedy
Kombucha Organic Black Cherry
4x355.0 ml, $0.56/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.99, formerly: $4.99
SAVE $2.00
Prepared in CanadaNeilson
35% Whipping Cream
473 ml, $0.63/100ml

sale: $2.99, formerly: $4.99
SAVE $2.00
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.30/100ml





















































































































