Filters
Drinks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $9.99, formerly: $12.99
SAVE $3.00
Plus tax
GT's
Synergy The Real Kombucha Mystic Mango
1.4 l, $0.71/100ml

sale: $17.99, formerly: $19.99
SAVE $2.00
Prepared in Canada
Salt Spring
Whole Bean Coffee Metta Espresso Medium Dark Roast
400 g, $4.50/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.99, formerly: $4.99
SAVE $2.00
Prepared in CanadaNeilson
35% Whipping Cream
473 ml, $0.63/100ml

sale: $2.99, formerly: $4.99
SAVE $2.00
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.30/100ml





















































































