Filters
Drinks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $3.49, formerly: $3.99
SAVE $0.50
Plus tax
Prepared in Canada
MATEINA
Yerba Mate Energy Infusion Peach Passion Organic
355 ml, $0.98/100ml

sale: $3.99, formerly: $4.49
SAVE $0.50
Plus tax
Prepared in Canada
Tonica
Kombucha Pineapple Sparkle
355 ml, $1.12/100ml

sale: $17.99, formerly: $19.99
SAVE $2.00
Prepared in Canada
CANADIAN HERITAGE ROASTING COM
Organic Coffee Bison Medium
340 g, $5.29/100g

sale: $17.99, formerly: $19.99
SAVE $2.00
Prepared in Canada
CANADIAN HERITAGE ROASTING COM
Organic Coffee Salmon Run Medium
340 g, $5.29/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.99, formerly: $4.99
SAVE $2.00
Prepared in CanadaNeilson
35% Whipping Cream
473 ml, $0.63/100ml

sale: $2.99, formerly: $4.99
SAVE $2.00
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.30/100ml















































































































