Filters
Drinks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $5.49, formerly: $5.79
SAVE $0.30
Celestial Seasonings
Organic Ginger & Turmeric Herbal Tea
18 ea, $0.31/1ea

sale: $9.99, formerly: $10.99
SAVE $1.00
Plus tax
COVE
Gut Healthy Soda Lemon Lime
4x355.0 ml, $0.70/100ml
sale: $6.99, formerly: $7.49
SAVE $0.50
Plus tax
Fever Tree
Tonic Water
4x200.0 ml, $0.87/100ml
sale: $6.49, formerly: $6.99
SAVE $0.50
Yogi
Green Tea Kombucha Herbal Tea
16 ea, $0.41/1ea

sale: $3.99, formerly: $4.49
SAVE $0.50
Tonica
Kombucha Crisp Ginger
355 ml, $1.12/100ml
sale: $7.99, formerly: $8.99
SAVE $1.00
Plus tax
Remedy
Kombucha Organic Lemonade
4x355.0 ml, $0.56/100ml
sale: $9.99, formerly: $12.99
SAVE $3.00
Plus tax
GT's
Synergy The Real Kombucha Guava Goddess
1.4 l, $0.71/100ml
sale: $6.99, formerly: $7.49
SAVE $0.50
Plus tax
Fever Tree
Pink Grapefruit Sparkling
4x200.0 ml, $0.87/100ml

sale: $5.49, formerly: $5.79
SAVE $0.30
Celestial Seasonings
Organic Pure Green Tea
18 ea, $0.31/1ea
sale: $6.99, formerly: $7.49
SAVE $0.50
Plus tax
Fever Tree
Sparkling Sicilian Lemonade
4x200.0 ml, $0.87/100ml
sale: $6.49, formerly: $6.99
SAVE $0.50
Yogi
Mango Ginger Digestive Support Herbal Tea
32 g, $20.28/100g
sale: $6.99, formerly: $7.99
SAVE $1.00
Plus tax
Fever Tree
Sparkling Lime & Yuzu
4x200.0 ml, $0.87/100ml
sale: $6.49, formerly: $6.99
SAVE $0.50
Yogi
Soothing Cinnamon Stress Support Herbal Tea
32 g, $20.28/100g

sale: $7.99, formerly: $8.49
SAVE $0.50
Filsingers
Sweet Apple Cider Organic
945 ml, $0.85/100ml
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.99, formerly: $4.99
SAVE $2.00
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.30/100ml















































































































