Filters
Drinks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $22.49, formerly: $24.99
SAVE $2.50
49th Parallel
Organic French Roast
340 g, $6.61/100g

sale: $2.99, formerly: $3.49
SAVE $0.50
Natura
Organic gluten-free oat beverage original
946 ml, $0.32/100ml

sale: $33.49, formerly: $35.49
SAVE $2.00
Kicking Horse
Organic Ground Coffee Three Sisters Medium Roast
708 g, $4.73/100g
sale: $5.49, formerly: $5.79
SAVE $0.30
Celestial Seasonings
Organic Herbal Tea Cinnamon & Cardamom
18 ea, $0.31/1ea
sale: $19.99, formerly: $22.99
SAVE $3.00
Kicking Horse
Organic Whole Bean Coffee Happy Camper Medium Roast
454 g, $4.40/100g
sale: $14.99, formerly: $16.99
SAVE $2.00
Organic Traditions
Pumpkin Spice Latte Limited Edition
150 g, $9.99/100g
sale: $8.49, formerly: $8.99
SAVE $0.50
Santa Cruz Organic
Pure Lemon Juice
473 ml, $1.79/100ml
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.99, formerly: $4.99
SAVE $2.00
Prepared in CanadaNeilson
35% Whipping Cream
473 ml, $0.63/100ml

sale: $2.99, formerly: $4.99
SAVE $2.00
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.30/100ml















































































































