Filters
Drinks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $9.99, formerly: $10.99
SAVE $1.00
Plus tax
COVE
Gut Healthy Soda Orange
4x355.0 ml, $0.70/100ml
sale: $7.99, formerly: $8.99
SAVE $1.00
Plus tax
Remedy
Kombucha Organic Ginger Lemon
4x355.0 ml, $0.56/100ml
sale: $7.99, formerly: $8.99
SAVE $1.00
Plus tax
Remedy
Kombucha Organic Wild Berry
4x355.0 ml, $0.56/100ml
sale: $18.99, formerly: $19.99
SAVE $1.00
PC Organics
Medium Roast Organic Whole Bean Coffee
454 g, $4.18/100g
Low Stock
sale: $4.49, formerly: $4.99
SAVE $0.50
Vita Coco
Non-Dairy Beverage Organic Coconut Original
1 l, $0.45/100ml

sale: $22.49, formerly: $24.99
SAVE $2.50
49th Parallel
Old School Espresso
340 g, $66.15/100g

sale: $22.49, formerly: $24.99
SAVE $2.50
49th Parallel
Organic Breakfast Roast
340 g, $6.61/100g

sale: $19.99, formerly: $22.99
SAVE $3.00
Kicking Horse
Organic Fairtrade Dark Roast Whole Bean Coffee, 454 Horse Power
454 g, $4.40/100g

sale: $19.99, formerly: $22.99
SAVE $3.00
Kicking Horse
Organic Fairtrade Dark Roast Whole Bean Coffee, Decaf
454 g, $4.40/100g

sale: $19.99, formerly: $22.99
SAVE $3.00
Kicking Horse
Organic Fairtrade Dark Roast Whole Bean Coffee, Kick Ass
454 g, $4.40/100g

sale: $19.99, formerly: $22.99
SAVE $3.00
Kicking Horse
Organic Fairtrade Medium Roast Whole Bean Coffee, Three Sisters
454 g, $4.40/100g

sale: $22.49, formerly: $24.99
SAVE $2.50
49th Parallel
Organic French Roast
340 g, $6.61/100g

sale: $2.99, formerly: $3.49
SAVE $0.50
Natura
Organic gluten-free oat beverage original
946 ml, $0.32/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.49, formerly: $3.99
SAVE $0.50
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.70/100ml

sale: $2.99, formerly: $4.99
SAVE $2.00
Prepared in CanadaNeilson
35% Whipping Cream
473 ml, $0.63/100ml















































































































