Filters
Drinks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $3.99, formerly: $4.49
SAVE $0.50
Yerba Mate
Non-Carbonated Beverage Blue Balance
473 ml, $0.84/100ml
sale: $3.99, formerly: $4.49
SAVE $0.50
Yerba Mate
Non-Carbonated Beverage Power Peach
473 ml, $0.84/100ml
sale: $8.99, formerly: $9.99
SAVE $1.00
Now
Caring Tea Reishi Mushroom Rooibos
24 ea, $0.37/1ea
Low Stock
sale: $14.99, formerly: $15.99
SAVE $1.00
Two Bears
Non-Alcoholic Espresso Martini Cocktail, 4-Pack
4x207.0 ml, $1.81/100ml
Out of Stock
sale: $11.49, formerly: $12.99
SAVE $1.50
PC Organics
100% Cranberry Juice From Concentrate, Organic
1.36 l, $0.84/100ml

sale: $17.99, formerly: $19.99
SAVE $2.00
Salt Spring
Coffee, Blue Heron
400 g, $4.50/100g

sale: $17.99, formerly: $19.99
SAVE $2.00
Salt Spring
Coffee, Decaf Dark Peru
400 g, $4.50/100g
sale: $6.49, formerly: $6.99
SAVE $0.50
Yogi
Egyptian Licorice Herbal Tea
16 ea, $0.41/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.49, formerly: $3.99
SAVE $0.50
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.70/100ml

sale: $2.99, formerly: $4.99
SAVE $2.00
Prepared in CanadaNeilson
35% Whipping Cream
473 ml, $0.63/100ml















































































































