Filters
Drinks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $17.99, formerly: $19.99
SAVE $2.00
CANADIAN HERITAGE ROASTING COM
Organic Coffee Salmon Run Medium
340 g, $5.29/100g
sale: $2.99, formerly: $3.49
SAVE $0.50
Plus tax
LIVELY
Prebiotic Pop Rockin' Root Beer
355 ml, $0.84/100ml

sale: $17.99, formerly: $19.99
SAVE $2.00
CANADIAN HERITAGE ROASTING COM
Organic Coffee Grizzly Medium
340 g, $5.29/100g
sale: $21.99, formerly: $22.99
SAVE $1.00
Plus tax
Clever Mocktails
Non-Alcoholic Distilled Spirit
750 ml, $2.93/100ml
sale: $2.99, formerly: $3.49
SAVE $0.50
Plus tax
LIVELY
Prebiotic Pop Spritzy Lemon Lime
355 ml, $0.84/100ml

sale: $17.99, formerly: $19.99
SAVE $2.00
CANADIAN HERITAGE ROASTING COM
Organic Coffee Burnt Timber Dark
340 g, $5.29/100g
sale: $12.49, formerly: $12.99
SAVE $0.50
BISOU
Caffeine-Free Herbal Tea Sleepy Chamomile
30 g, $41.63/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.99, formerly: $4.99
SAVE $2.00
Prepared in CanadaNeilson
35% Whipping Cream
473 ml, $0.63/100ml

sale: $2.99, formerly: $4.99
SAVE $2.00
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.30/100ml















































































































