Filters
Drinks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $9.99, formerly: $12.99
SAVE $3.00
Plus tax
GT's
Synergy The Real Kombucha Guava Goddess
1.4 l, $0.71/100ml
sale: $9.99, formerly: $12.99
SAVE $3.00
Plus tax
GT's
Synergy The Real Kombucha Divine Grape
1400 ml, $0.71/100ml
sale: $8.49, formerly: $8.99
SAVE $0.50
Santa Cruz Organic
100% Pure Lime Juice
473 ml, $1.79/100ml

sale: $2.99, formerly: $3.49
SAVE $0.50
Natura
Organic gluten-free oat beverage vanilla
946 ml, $0.32/100ml

sale: $19.99, formerly: $22.99
SAVE $3.00
Kicking Horse
Organic Fairtrade Medium Roast Whole Bean Coffee, Cliff Hanger Espresso
454 g, $4.40/100g

sale: $3.99, formerly: $4.49
SAVE $0.50
Tonica
Kombucha Lemonade Twist
355 ml, $1.12/100ml
sale: $9.99, formerly: $12.99
SAVE $3.00
Plus tax
GT's
Synergy The Real Kombucha Gingerberry
1.4 l, $0.71/100ml
sale: $7.99, formerly: $8.99
SAVE $1.00
Plus tax
Remedy
Kombucha Organic Orange Splash
4x355.0 ml, $0.56/100ml

sale: $3.99, formerly: $4.49
SAVE $0.50
Plus tax
Tonica
Kombucha Luminous Peach
355 ml, $1.12/100ml
sale: $6.99, formerly: $7.49
SAVE $0.50
Plus tax
Fever Tree
Ginger Beer
4x200.0 ml, $0.87/100ml

sale: $19.99, formerly: $22.99
SAVE $3.00
Kicking Horse
Organic Fairtrade Medium Roast Whole Bean Coffee, Smart Ass
454 g, $4.40/100g

sale: $9.99, formerly: $10.99
SAVE $1.00
Plus tax
COVE
Gut Healthy Soda Grape
4x355.0 ml, $0.70/100ml

sale: $19.99, formerly: $22.99
SAVE $3.00
Kicking Horse
Organic Fairtrade Dark Roast Whole Bean Coffee, Half Ass
454 g, $4.40/100g
sale: $7.99, formerly: $8.99
SAVE $1.00
Plus tax
Remedy
Kombucha Organic Passionfruit
4x355.0 ml, $0.56/100ml
sale: $6.49, formerly: $6.99
SAVE $0.50
Yogi
Lemon Ginger Herbal Tea
16 ea, $40.56/100ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.99, formerly: $4.99
SAVE $2.00
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.30/100ml


















































































































