Filters
Drinks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $6.99, formerly: $7.49
SAVE $0.50
Plus tax
Fever Tree
Tonic Water Mediterranean
4x200.0 ml, $0.87/100ml
sale: $6.49, formerly: $6.99
SAVE $0.50
Yogi
Sweet Citrus Positive Energy Yerba Mate Tea
16 ea, $0.41/1ea

sale: $22.49, formerly: $24.99
SAVE $2.50
Prepared in Canada
49th Parallel
Organic Espresso
340 g, $6.61/100g
sale: $9.99, formerly: $10.99
SAVE $1.00
Elmhurst
Oat Latte Brown Sugar Oat
750 ml, $1.33/100ml
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.99, formerly: $4.99
SAVE $2.00
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.30/100ml















































































































