Filters
Tea & Hot Drinks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $5.69, formerly: $6.49
SAVE $0.80
Tea India
Chai Moments Instant Chai Latte Ginger Turmeric 10 Individual Packets
230 g, $2.47/100g
sale: $3.99, formerly: $4.79
SAVE $0.80
Tetley
Dream Camomile/Lemon Herbal Cannister Pack
20 ea, $0.20/1ea
sale: $3.99, formerly: $4.79
SAVE $0.80
Tetley
Earl Grey Decaffeinated Specialty Cannister Pack
24 ea, $0.17/1ea
sale: $3.99, formerly: $4.79
SAVE $0.80
Tetley
Earl Grey Vanilla Specialty Cannister Pack
24 ea, $0.17/1ea

sale: $5.99, formerly: $6.49
SAVE $0.50
President's Choice
Green Tea
48 ea, $12.48/100ea
sale: $3.99, formerly: $4.79
SAVE $0.80
Tetley
Herbal Tea Clarity Blueberry Ginseng Tea
20 ea, $0.20/1ea
sale: $3.99, formerly: $4.79
SAVE $0.80
Tetley
Tea, Honey Lemon Ginseng Green Specialty
24 ea, $0.17/1ea
sale: $3.99, formerly: $4.79
SAVE $0.80
Tetley
Warmth Cinnamon Spice Herbal Cannister Pack
20 ea, $0.20/1ea
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $2.99
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $2.99
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

































































































