Filters
Tea & Hot Drinks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $2.99, formerly: $3.49
SAVE $0.50
President's Choice
Lemon Thriller Herbal Tea
20 ea
sale: $1.49, formerly: $1.99
SAVE $0.50
Peace Tea
Iced Tea Greenest of All Teas Can
695 ml, $0.21/100ml
sale: $3.99, formerly: $4.79
SAVE $0.80
Tetley
Super Tea immune lemon & Echinacea with Zinc
20 ea, $0.20/1ea

sale: $2.99, formerly: $3.49
SAVE $0.50
President's Choice
Dreamland Herbal Tea
20 ea, $0.15/1ea

sale: $2.99, formerly: $3.49
SAVE $0.50
President's Choice
Raspberry Thriller Herbal Tea
20 ea
Low Stock

sale: $6.49, formerly: $6.99
SAVE $0.50
Plus tax
President's Choice
Lemonade 12 Pack
12x355.0 ml, $0.15/100ml

sale: $4.99, formerly: $6.99
SAVE $2.00
Carnation
Variety Pack Hot Chocolate
175 g, $2.85/100g
sale: $3.99, formerly: $4.79
SAVE $0.80
Tetley
Super Herbal Tea Immune+ Peppermint & Ginger With Zinc And Vitamin D
20 ea, $0.20/1ea

sale: $2.99, formerly: $3.49
SAVE $0.50
President's Choice
Moroccan Style Mint Green Tea
20 ea, $0.15/1ea
sale: $3.99, formerly: $4.79
SAVE $0.80
Tetley
Super Herbal Tea-Boost Peach Ginger Dan with Vitamin B6
20 ea, $0.20/1ea

sale: $4.99, formerly: $6.99
SAVE $2.00
Carnation
Marshmallow Hot Chocolate
250 g, $2.00/100g

sale: $5.99, formerly: $6.49
SAVE $0.50
President's Choice
Earl Grey Premium Flavoured Black Tea
48 ea, $0.12/1ea




















































































































