Filters
Tea & Hot Drinks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
You might like

sale: $9.49, formerly: $9.99
SAVE $0.50
Prepared in Canada
Camino
Organic Dark Hot Chocolate
336 g, $2.82/100g
sale: $5.69, formerly: $6.49
SAVE $0.80
Tea India
Cardamom Chai Black Tea With Real Cardamom
182 g, $3.13/100g

sale: $13.99, formerly: $14.99
SAVE $1.00
Prepared in Canada
DAVIDsTEA
Tea, Naturally Flavoured Matcha Drink Mix
78 g, $17.94/100g
Low Stock

sale: $9.49, formerly: $9.99
SAVE $0.50
Prepared in Canada
Camino
Organic Original Milk Hot Chocolate
336 g, $2.82/100g





















































































































