Filters
Tea & Hot Drinks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $3.99, formerly: $5.99
SAVE $2.00
Pure Leaf
Lemon Iced Tea
1.75 l, $0.23/100ml
500 PC Optimum Points
sale: $7.99, formerly: $8.49
SAVE $0.50
Brisk
Zero Sugar Lemon Iced Tea
12x355.0 ml, $0.19/100ml
sale: $3.99, formerly: $5.99
SAVE $2.00
Pure Leaf
Zero Sugar, Lemon
1.75 l, $0.23/100ml
500 PC Optimum Points

sale: $7.29, formerly: $8.99
SAVE $1.70
Carnation
Rich And Creamy Hot Chocolate
450 g, $1.62/100g

sale: $4.99, formerly: $6.99
SAVE $2.00
Carnation
Rich And Creamy Hot Chocolate
250 g, $2.00/100g
sale: $3.99, formerly: $5.99
SAVE $2.00
Pure Leaf
Raspberry Iced Tea
1.75 l, $0.23/100ml
500 PC Optimum Points

sale: $7.29, formerly: $8.99
SAVE $1.70
Carnation
Marshmallow Hot Chocolate
450 g, $1.62/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.99, formerly: $4.99
SAVE $2.00
Prepared in CanadaNeilson
10% Half & Half Cream
1 l, $0.30/100ml





















































































































