Filters
Tea & Hot Drinks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $1.49, formerly: $1.99
SAVE $0.50
Sponsored
Peace Tea
Iced Tea Strawberry Lemon Love Can
695 ml, $0.21/100ml

sale: $2.99, formerly: $3.49
SAVE $0.50
Prepared in Canada
President's Choice
Naturally Decaffeinated Green Tea
20 ea, $0.15/1ea
sale: $5.49, formerly: $5.99
SAVE $0.50
Tazo
Herbal Tea Passion Hibiscus, Orange peel and Passion Fruit Flavours
1 ea, $5.49/1ea
sale: $3.99, formerly: $4.79
SAVE $0.80
Tetley
Antiox Apple Cinnamon & Turmeric With Vitamin C
20 ea, $0.20/1ea
sale: $5.89, formerly: $6.49
SAVE $0.60
Tea India
Tea, Masala Chai Black with Real Spices
182 g, $3.24/100g
sale: $3.99, formerly: $4.79
SAVE $0.80
Tetley
Super Tea Boost Berry Burst With Vitamin B6
20 ea, $0.20/1ea
sale: $3.99, formerly: $4.79
SAVE $0.80
Tetley
Super Green Tea Antiox Tropical With Vitamin C
20 ea, $0.20/1ea






















































































































