Filters
Tea & Hot Drinks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $1.49, formerly: $1.99
SAVE $0.50
Peace Tea
Iced Tea Peach Party Can
695 ml, $0.21/100ml

sale: $1.49, formerly: $1.99
SAVE $0.50
Peace Tea
Iced Tea Razzleberry Can
695 ml, $0.21/100ml

sale: $2.49, formerly: $2.79
SAVE $0.30
Arizona
Premium Brewed Ginseng and Honey Green Tea
960 ml, $0.26/100ml

sale: $2.99, formerly: $3.49
SAVE $0.50
President's Choice
Lemon Ginger Herbal Tea
20 ea, $0.15/1ea
Low Stock

sale: $1.49, formerly: $1.99
SAVE $0.50
Peace Tea
Iced Tea Strawberry Lemon Love Can
695 ml, $0.21/100ml

sale: $2.49, formerly: $2.79
SAVE $0.30
Arizona
100% Natural Iced Tea with Lemon
960 ml, $0.26/100ml

sale: $1.49, formerly: $1.99
SAVE $0.50
Peace Tea
Iced Tea Caddy Shack Can
695 ml, $0.21/100ml

sale: $2.99, formerly: $3.49
SAVE $0.50
President's Choice
Camomile Herbal Tea
20 ea, $0.15/1ea

sale: $4.99, formerly: $6.99
SAVE $2.00
Carnation
Rich And Creamy Hot Chocolate
250 g, $2.00/100g

sale: $2.99, formerly: $3.49
SAVE $0.50
President's Choice
Mint Refresher Herbal Tea
20 ea, $0.15/1ea

sale: $2.99, formerly: $3.49
SAVE $0.50
President's Choice
Ginger Peach Herbal Tea
20 ea

sale: $6.49, formerly: $6.99
SAVE $0.50
President's Choice
Diet Lemon Iced Tea
12x355.0 ml, $0.15/100ml

sale: $6.49, formerly: $6.99
SAVE $0.50
President's Choice
Lemon Iced Tea Flavoured Beverage 12 Pack
12x355.0 ml, $0.15/100ml

sale: $2.99, formerly: $3.49
SAVE $0.50
President's Choice
Rooibos Red Tea
20 ea, $0.15/1ea
Low Stock

sale: $2.99, formerly: $3.49
SAVE $0.50
President's Choice
Spiced Apple Herbal Tea
20 ea





















































































































