Frozen Food
Frozen Food
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Subscribe and earn on frozen foods
Subscribe and earn 10% back in PC Optimum points on every order.
sale: $4.99, formerly: $5.49
SAVE $0.50
Subscribe & EarnPC Organics
Frozen Shelled Edamame, Organic
500 g, $1.00/100g
sale: $4.99, formerly: $5.49
SAVE $0.50
Subscribe & EarnPC Organics
Frozen Broccoli Florets, Organic
500 g, $1.00/100g
sale: $9.49, formerly: $9.99
SAVE $0.50
Subscribe & EarnPresident's Choice
Gluten Free Four Cheese Pizza
340 g, $2.79/100g
sale: $4.99, formerly: $5.49
SAVE $0.50
Subscribe & EarnPC Organics
Organic Whole Kernel Corn
500 g, $1.00/100g
sale: $4.99, formerly: $5.49
SAVE $0.50
Subscribe & EarnPC Organics
Frozen Edamame in Shell, Organic
500 g, $1.00/100g
sale: $7.99, formerly: $8.99
SAVE $1.00
Subscribe & EarnPresident's Choice
Gluten Free Pie Crust
380 g, $2.10/100g
sale: $4.99, formerly: $5.49
SAVE $0.50
Subscribe & EarnPC Organics
Frozen Chopped Kale, Organic
300 g, $1.66/100g
sale: $4.99, formerly: $5.49
SAVE $0.50
Subscribe & EarnPC Organics
Organic Frozen Whole Green Beans
500 g, $1.00/100g
sale: $4.99, formerly: $5.49
SAVE $0.50
Subscribe & EarnPC Organics
Organic Green Peas
500 g, $1.00/100g
sale: $10.49, formerly: $10.99
SAVE $0.50
Subscribe & EarnPresident's Choice
Gluten Free Bruschetta Cauliflower Flatbread
342 g, $3.07/100g
sale: $4.99, formerly: $5.49
SAVE $0.50
Subscribe & EarnPC Organics
Frozen Butternut Squash Chunks, Organic
400 g, $1.25/100g

sale: $7.49, formerly: $8.99
SAVE $1.50
Prepared in CanadaQueen St. Bakery
Chia and Flax Bagel
464 g, $1.61/100g
sale: $9.49, formerly: $9.99
SAVE $0.50
Subscribe & EarnPC Organics
Four Vegetable Pizza
400 g, $2.37/100g
Subscribe and earn on frozen foods
Subscribe and earn 10% back in PC Optimum points on every order.
sale: $4.99, formerly: $5.49
SAVE $0.50
Subscribe & EarnPC Organics
Frozen Broccoli Florets, Organic
500 g, $1.00/100g
sale: $4.99, formerly: $5.49
SAVE $0.50
Subscribe & EarnPC Organics
Organic Whole Kernel Corn
500 g, $1.00/100g
sale: $4.99, formerly: $5.49
SAVE $0.50
Subscribe & EarnPC Organics
Frozen Edamame in Shell, Organic
500 g, $1.00/100g
sale: $4.99, formerly: $5.49
SAVE $0.50
Subscribe & EarnPC Organics
Frozen Chopped Kale, Organic
300 g, $1.66/100g
sale: $4.99, formerly: $5.49
SAVE $0.50
Subscribe & EarnPC Organics
Organic Frozen Whole Green Beans
500 g, $1.00/100g
sale: $9.49, formerly: $9.99
SAVE $0.50
Subscribe & EarnPresident's Choice
Gluten Free Four Cheese Pizza
340 g, $2.79/100g
sale: $10.49, formerly: $10.99
SAVE $0.50
Subscribe & EarnPresident's Choice
Gluten Free Bruschetta Cauliflower Flatbread
342 g, $3.07/100g
sale: $4.99, formerly: $5.49
SAVE $0.50
Subscribe & EarnPC Organics
Frozen Butternut Squash Chunks, Organic
400 g, $1.25/100g
sale: $9.49, formerly: $9.99
SAVE $0.50
Subscribe & EarnPC Organics
Four Vegetable Pizza
400 g, $2.37/100g











































































