Drinks
Drinks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
Soft Drinks
sale: $7.99, formerly: $8.49
SAVE $0.50
Plus tax
SponsoredPepsi
Zero Sugar Cherry Cola
12x355.0 ml, $0.19/100ml

sale: $7.99, formerly: $8.49
SAVE $0.50
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.19/100ml

sale: $7.99, formerly: $8.49
SAVE $0.50
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.19/100ml
sale: $7.99, formerly: $8.49
SAVE $0.50
Plus tax
SponsoredMountain Dew
Zero Sugar Soft Drink
12x355.0 ml, $0.19/100ml
sale: $7.99, formerly: $8.49
SAVE $0.50
Plus tax
Sponsored7Up
Zero Sugar Lemon Lime Soft Drink
12x355.0 ml, $0.19/100ml

sale: $7.99, formerly: $8.49
SAVE $0.50
Plus tax
Prepared in CanadaCanada Dry
Ginger Ale
12x355.0 ml, $0.19/100ml

sale: $7.99, formerly: $8.49
SAVE $0.50
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Diet Cola Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.19/100ml

sale: $7.99, formerly: $8.49
SAVE $0.50
Plus tax
Prepared in CanadaDr Pepper
Zero Sugar Soda
12x355.0 ml, $0.19/100ml
sale: $7.99, formerly: $8.49
SAVE $0.50
Plus tax
SponsoredFANTA
Soda Pineapple Fridgepack Cans
12x355.0 ml, $0.19/100ml

sale: $7.99, formerly: $8.49
SAVE $0.50
Plus tax
Prepared in CanadaA&W
Zero Sugar Root Beer
12x355.0 ml, $0.19/100ml

sale: $7.99, formerly: $8.49
SAVE $0.50
Plus tax
Prepared in CanadaCanada Dry
Ginger Ale Zero Sugar
12x355.0 ml, $0.19/100ml

sale: $7.99, formerly: $8.49
SAVE $0.50
Plus tax
Prepared in CanadaFresca
Grapefruit Soda Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.19/100ml
sale: $7.99, formerly: $8.49
SAVE $0.50
Plus tax
SponsoredFANTA
Soda Strawberry Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.19/100ml

sale: $7.99, formerly: $8.49
SAVE $0.50
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Zero Sugar Zero Caffeine Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.19/100ml
sale: $7.99, formerly: $8.99
SAVE $1.00
Plus tax
Coca-Cola
Coke Zero Sugar Vanilla
12x355.0 ml, $0.19/100ml

sale: $7.99, formerly: $8.49
SAVE $0.50
Plus tax
Prepared in CanadaDr Pepper
Soda
12x355.0 ml, $0.19/100ml

sale: $7.99, formerly: $8.49
SAVE $0.50
Plus tax
Prepared in CanadaA&W
Root Beer
12x355.0 ml, $0.19/100ml

sale: $7.99, formerly: $8.49
SAVE $0.50
Plus tax
Prepared in CanadaSprite
Lemon Lime Soda Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.19/100ml

sale: $7.99, formerly: $8.49
SAVE $0.50
Plus tax
Prepared in CanadaSprite
Lemon Lime Soda Zero Sugar Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.19/100ml

sale: $7.99, formerly: $8.49
SAVE $0.50
Plus tax
Prepared in CanadaCoca-Cola
Cola Cherry Zero Fridge Pack Cans
12x355.0 ml, $0.19/100ml
Juice
sale: $3.99, formerly: $6.49
SAVE $2.50
Tropicana
Orange Juice, No Pulp
1.36 l, $0.29/100ml
500 PC Optimum Points

sale: $4.49, formerly: $4.99
SAVE $0.50
Prepared in CanadaOcean Spray
Cranberry Cocktail
1.89 l, $0.24/100ml

sale: $4.49, formerly: $4.99
SAVE $0.50
Plus tax
Prepared in CanadaOcean Spray
Diet Cranberry Juice
1.89 l, $0.24/100ml

sale: $6.99, formerly: $7.99
SAVE $1.00
Prepared in CanadaSimply
Juice Orange Pulp Free Orange Juice Bottle
1.36 l, $0.51/100ml

sale: $2.29, formerly: $2.49
SAVE $0.20
Prepared in CanadaPresident's Choice
100% Pineapple Juice
1 l, $0.23/100ml
sale: $7.99, formerly: $8.49
SAVE $0.50
SToK
Cold Brew Coffee, Black, Unsweetened, No Cream
1.42 l, $0.56/100ml
sale: $3.99, formerly: $6.49
SAVE $2.50
Tropicana
Orange Juice Lower Sugar, No Pulp
1.36 l, $0.29/100ml
500 PC Optimum Points
Water
sale: $8.49, formerly: $8.99
SAVE $0.50
Plus tax
SponsoredMaison Perrier
Sparkling Water Beverage Forever Ginger Lime
8x330.0 ml, $0.32/100ml
sale: $8.49, formerly: $8.99
SAVE $0.50
Plus tax
SponsoredMaison Perrier
Sparkling Water Beverage Forever Coconut
8x330.0 ml, $0.32/100ml
sale: $8.49, formerly: $8.99
SAVE $0.50
Plus tax
SponsoredMaison Perrier
Sparkling Water Beverage Forever Grapefruit
8x330.0 ml, $0.32/100ml
sale: $8.49, formerly: $9.49
SAVE $1.00
Plus tax
SponsoredMaison Perrier
Sparkling Water Beverage, Forever Lemon
6x500.0 ml, $0.28/100ml

sale: $1.79, formerly: $1.99
SAVE $0.20
Plus tax
Prepared in CanadaMontellier
Carbonated Natural Spring Water
1 l, $0.18/100ml
sale: $8.49, formerly: $9.49
SAVE $1.00
Plus tax
SponsoredMaison Perrier
Sparkling Water Beverage Forever Ginger Lime
6x0.5 l, $0.28/100ml
sale: $9.99, formerly: $12.99
SAVE $3.00
Plus tax
San Pellegrino
Sparkling Carbonated Mineral Water
6x1.0 l, $0.17/100ml
sale: $9.99, formerly: $12.99
SAVE $3.00
Plus tax
SponsoredMaison Perrier
Sparkling Water Beverage Forever Lemon
6x1.0 l, $0.17/100ml
sale: $6.99, formerly: $7.99
SAVE $1.00
Plus tax
San Pellegrino
Aranciata Rossa Blood Orange Italian Sparkling Fruit Beverage
6x330.0 ml, $0.35/100ml

sale: $6.99, formerly: $7.99
SAVE $1.00
Plus tax
Prepared in CanadaMontellier
Carbonated Natural Spring Water
10x355.0 ml, $0.20/100ml














































































































































































