Frozen Pizza
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $4.99, formerly: $5.49
SAVE $0.50
President's Choice
Chicken Arrabbiata Flatbread
344 g, $1.45/100g
sale: $4.99, formerly: $5.49
SAVE $0.50
President's Choice
Garlic and Cheese Trio Focaccia
456 g, $1.09/100g

sale: $6.99, formerly: $7.99
SAVE $1.00
Dr Oetker
Giuseppe Pizzeria Rising Crust Canadian Pizza
740 g, $0.94/100g
sale: $4.99, formerly: $5.49
SAVE $0.50
President's Choice
Squash, Kale, and Beet Flatbread
343 g, $1.45/100g

sale: $6.99, formerly: $7.99
SAVE $1.00
Dr Oetker
Giuseppe Pizzeria Thin Crust Deluxe Pizza
515 g, $1.36/100g
sale: $4.99, formerly: $5.49
SAVE $0.50
President's Choice
Basil and Spinach Pesto Focaccia
415 g, $1.20/100g

sale: $6.99, formerly: $7.99
SAVE $1.00
Dr Oetker
Giuseppe Thin Crust Four Meat Pizza
494 g, $1.41/100g
sale: $6.99, formerly: $7.99
SAVE $1.00
Dr Oetker
Giuseppe Pizzeria Pizza Buns Rip'n Share 4 Cheese
480 g, $1.46/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $2.99
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: about $23.90, formerly: $28.67
SAVE $4.77
Prepared in CanadaFresh Atlantic Salmon Fillet, Boned
$3.31/100g $15.00/1lb















































































































