Desserts & Doughs
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $1.99, formerly: $2.49
SAVE $0.50
Pillsbury
Wiener Wraps, Refrigerated Dough, Ready to Bake, 6 ct
200 g, $1.00/100g
sale: $2.79, formerly: $3.99
SAVE $1.20
Plus tax
MUSH
Protein Overnight Oats, Chocolatey Brownie
172 ml, $1.62/100ml
sale: $8.49, formerly: $8.99
SAVE $0.50
Subscribe & Earn
President's Choice
Gluten Free Pie Crust
380 g, $2.23/100g
sale: $2.79, formerly: $3.99
SAVE $1.20
Plus tax
MUSH
Protein Overnight Oats, French Vanilla
172 ml, $1.62/100ml
sale: $2.79, formerly: $3.99
SAVE $1.20
Plus tax
MUSH
Protein Overnight Oats, Apple Pie
172 ml, $1.62/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: about $23.90, formerly: $28.67
SAVE $4.77
Prepared in CanadaFresh Atlantic Salmon Fillet, Boned
$3.31/100g $15.00/1lb
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $2.99
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g








































































































