Desserts & Doughs
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $4.49, formerly: $4.99
SAVE $0.50
Pillsbury
Grands! Cinnamon Rolls with Icing, Cinnabon Cinnamon, 5 ct
496 g, $0.91/100g
sale: $4.49, formerly: $4.99
SAVE $0.50
Pillsbury
Grands Chocolate Chunk & Chip Cookie Dough
454 g, $0.99/100g
sale: $4.49, formerly: $4.99
SAVE $0.50
Pillsbury
Grands! Cinnamon Rolls with Cream Cheese Icing
496 g, $0.91/100g
sale: $4.49, formerly: $4.99
SAVE $0.50
Pillsbury
Double Chocolate Cookie Dough, Ready to Bake, 12 ct
454 g, $0.99/100g
sale: $4.49, formerly: $4.99
SAVE $0.50
Pillsbury
Grands! Cinnamon Rolls Flaky Supreme with Icing
496 g, $0.91/100g
sale: $7.99, formerly: $8.99
SAVE $1.00
Subscribe & Earn
President's Choice
Gluten Free Pie Crust
380 g, $2.10/100g
sale: $4.49, formerly: $4.99
SAVE $0.50
Pillsbury
Grands Chocolate Chip Cookie Dough, Ready to Bake, 24 ct
454 g, $0.99/100g
sale: $4.49, formerly: $4.99
SAVE $0.50
Pillsbury
Ready to Bake Cookie Dough Reese Peanut Butter
454 g, $0.99/100g
sale: $1.99, formerly: $2.49
SAVE $0.50
Pillsbury
Wiener Wraps, Refrigerated Dough, Ready to Bake, 6 ct
200 g, $1.00/100g









































































































