Waxes & Hair Removal Creams
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
$19.99
Plus tax
Veet
Professional Wax Strips for Legs & Body With Almond Oil, Sensitive Skin
40 ea, $0.50/1ea
Low Stock
Low Stock
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $3.49, formerly: $3.99
SAVE $0.50
Prepared in CanadaGay Lea
Sour Cream, Regular 14%
500 ml, $0.70/100ml

sale: $2.99, formerly: $4.99
SAVE $2.00
Prepared in CanadaNeilson
35% Whipping Cream
473 ml, $0.63/100ml





































































































