Frozen Pizza
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $2.99, formerly: $3.79
SAVE $0.80
Bagel Bites
Cheese & Pepperoni Frozen Pizza Snacks
198 g, $1.51/100g
sale: $4.99, formerly: $5.49
SAVE $0.50
President's Choice
Chicken, Bacon, and Caramelized Onion Flatbread
340 g, $1.47/100g

sale: $6.99, formerly: $7.99
SAVE $1.00
Dr Oetker
Giuseppe Pizzeria Rising Crust Pepperoni Pizza
720 g, $0.97/100g

sale: $6.99, formerly: $7.99
SAVE $1.00
Dr Oetker
Giuseppe Pizzeria Rising Crust 4 Meat Pizza
740 g, $0.94/100g
sale: $4.99, formerly: $5.49
SAVE $0.50
President's Choice
Cherry Tomato and Arugula Flatbread
350 g, $1.43/100g

sale: $6.99, formerly: $7.99
SAVE $1.00
Dr Oetker
Giuseppe Pizzeria Rising Crust Deluxe Pizza
785 g, $0.89/100g

sale: $6.99, formerly: $7.99
SAVE $1.00
Dr Oetker
Giuseppe Pizzeria Thin Crust Pepperoni Pizza
480 g, $1.46/100g

sale: $6.99, formerly: $7.99
SAVE $1.00
Dr Oetker
Giuseppe Pizza, 4 Cheese
660 g, $1.06/100g
sale: $4.99, formerly: $5.49
SAVE $0.50
President's Choice
Sweet with Heat Pepperoni Flatbread
338 g, $1.48/100g

sale: $6.99, formerly: $7.99
SAVE $1.00
Dr Oetker
Giuseppe Thin Crust Canadian Pizza
501 g, $1.40/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $2.99
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $2.99, formerly: $4.49
SAVE $1.50
Prepared in CanadaDempster's
100% Whole Wheat Bread
675 g, $0.44/100g


















































































































