Iced Tea & Iced Coffee
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $1.49, formerly: $1.99
SAVE $0.50
Peace Tea
Iced Tea Peach Party Can
695 ml, $0.21/100ml

sale: $1.49, formerly: $1.99
SAVE $0.50
Peace Tea
Iced Tea Razzleberry Can
695 ml, $0.21/100ml

sale: $2.49, formerly: $2.79
SAVE $0.30
Arizona
Premium Brewed Ginseng and Honey Green Tea
960 ml, $0.26/100ml

sale: $1.49, formerly: $1.99
SAVE $0.50
Peace Tea
Iced Tea Strawberry Lemon Love Can
695 ml, $0.21/100ml

sale: $2.49, formerly: $2.79
SAVE $0.30
Arizona
100% Natural Iced Tea with Lemon
960 ml, $0.26/100ml

sale: $1.49, formerly: $1.99
SAVE $0.50
Peace Tea
Iced Tea Caddy Shack Can
695 ml, $0.21/100ml

sale: $6.49, formerly: $6.99
SAVE $0.50
President's Choice
Diet Lemon Iced Tea
12x355.0 ml, $0.15/100ml

sale: $6.49, formerly: $6.99
SAVE $0.50
President's Choice
Lemon Iced Tea Flavoured Beverage 12 Pack
12x355.0 ml, $0.15/100ml

sale: $1.49, formerly: $1.99
SAVE $0.50
Peace Tea
Iced Tea Greenest of All Teas Can
695 ml, $0.21/100ml

sale: $6.49, formerly: $6.99
SAVE $0.50
Plus tax
President's Choice
Lemonade 12 Pack
12x355.0 ml, $0.15/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $2.99
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Original Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $8.49, formerly: $9.29
SAVE $0.80
Prepared in CanadaAlderwood Farms
Pasture-Raised Eggs
12 ea, $0.71/1ea

sale: about $23.90, formerly: $28.67
SAVE $4.77
Prepared in CanadaFresh Atlantic Salmon Fillet, Boned
$3.31/100g $15.00/1lb
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $2.99
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g

sale: $2.99, formerly: $4.49
SAVE $1.50
Prepared in CanadaDempster's
100% Whole Wheat Bread
675 g, $0.44/100g

















































































































