Filters
sale: $3.49, formerly: $4.49
SAVE $1.00
Kelloggs
Town House Pretzel FlipSides Oven Baked Crackers Original
260 g, $1.34/100g
sale: $5.99, formerly: $6.49
SAVE $0.50
Plus tax
The Snack Factory
Pretzel Crisps, Original
200 g, $3.00/100g
sale: $3.49, formerly: $4.49
SAVE $1.00
Keebler
Town House Oven Baked Crackers Light and Buttery Flavour Original
391 g, $0.89/100g

sale: $7.99, formerly: $8.49
SAVE $0.50
Prepared in Canada
Castello
Havarti Jalapeno FW
200 g, $4.00/100g
sale: $2.99, formerly: $3.49
SAVE $0.50
President's Choice
Parmesan Cheese & Garlic Swiss Sticks
100 g, $2.99/100g









































