Filters

sale: $4.99, formerly: $5.49
SAVE $0.50
Prepared in Canada
Chapmans
Markdale Creamery Vanilla Ice Cream
2 l, $0.25/100ml
sale: $5.99, formerly: $6.49
SAVE $0.50
Plus tax
The Snack Factory
Pretzel Crisps, Garlic Parmesan
200 g, $3.00/100g

sale: $7.99, formerly: $8.49
SAVE $0.50
Prepared in Canada
Castello
Havarti Garden Veg. FW
200 g, $4.00/100g
$20.00
Plus tax
President's Choice
President's Choice Acacia and Marble Paddle Board, 17 in
1 ea, $20.00/1ea
Low Stock

sale: $6.99, formerly: $7.99
SAVE $1.00
Prepared in Canada
McCain
Deep'n Delicious Marble Cake
510 g, $1.37/100g

sale: $6.99, formerly: $7.99
SAVE $1.00
Prepared in Canada
McCain
Deep'n Delicious Vanilla Cake
510 g, $1.37/100g
















































