Filters

sale: $7.49, formerly: $7.99
SAVE $0.50
Prepared in Canada
Boursin
Cranberry & Pepper Spreadable Cheese
150 g, $4.99/100g

sale: $7.99, formerly: $8.99
SAVE $1.00
Prepared in Canada
Chapmans
Premium French Vanilla Ice Cream
2 l, $0.40/100ml

sale: $7.49, formerly: $7.99
SAVE $0.50
Prepared in Canada
Boursin
Basilic & Chives Spreadable Cheese
150 g, $4.99/100g

sale: $2.99, formerly: $3.49
SAVE $0.50
Prepared in Canada
President's Choice
Red Chili Pepper Crackers
185 g, $1.62/100g
sale: $4.99, formerly: $6.49
SAVE $1.50
Kraft
Cool Whip Original Frozen Whipped Topping
1 l, $0.50/100ml

sale: $7.49, formerly: $7.99
SAVE $0.50
Prepared in Canada
Boursin
Garlic & Fine Herbs Spreadable Cheese
150 g, $4.99/100g















































