No items are available.
Sort By:
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
Nature's Treasure
Flowers by Fortinos
Gift Cards
Fruits and Vegetables
Dairy & Eggs
Meat
Pantry
Natural Foods
Delicatessen
Bakery
Frozen
Fish & Seafood
Baby
Prepared Meals
Health & Beauty
Home & Kitchen
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: $1.99, formerly: $3.99
SAVE $2.00
1 ea, $1.99/1ea
$1.29
1 ea, $1.29/1ea
$4.99
170 g, $2.94/100g
$0.79
1 ea, $0.79/1ea
about $2.00
$1.74/1kg $0.79/1lb
sale: about $1.79, formerly: $2.63
SAVE $0.84
$2.84/1kg $1.29/1lb
about $3.34
$8.80/1kg $3.99/1lb
$2.49
1 ea, $2.49/1ea
$3.99
1 ea, $3.99/1ea
$2.99
1 ea, $2.99/1ea
$5.99
1 ea, $5.99/1ea
about $16.73
$34.15/1kg $15.49/1lb
about $12.03
$23.13/1kg $10.49/1lb
Farmer's Market
907 g, $0.66/100g
Neilson
2 l, $0.30/100ml
3 ea, $1.66/1ea
about $17.15
President's Choice
$17.61/1kg $7.99/1lb
$0.88
$0.88/100g $3.99/1lb
sale: $1.49, formerly: $1.79
SAVE $0.30
Unico
540 ml, $0.28/100ml
$6.99
Cracker Barrel
240 g, $2.91/100g
$2.69
San Daniele
$26.90/1kg $12.21/1lb
$9.99
No Name
30 ea, $0.33/1ea
$4.59
$45.90/1kg $20.83/1lb
$6.50
340 g, $1.91/100g
$6.49
4 l, $0.16/100ml
$3.49
1 ea, $3.49/1ea
$1.49
4 l, $0.04/100ml
$0.89
1 ea, $0.89/1ea
$7.59
Gray Ridge
18 ea, $0.42/1ea
$1.99
4 l, $0.05/100ml
about $0.94
about $6.52
$6.59/1kg $2.99/1lb
$1.79
1 ea, $1.79/1ea
4 ea, $1.25/1ea
$7.99
PC Blue Menu
454 g, $1.76/100g
about $2.11
Plus tax
200 g, $1.50/100g
sale: $1.29, formerly: $1.49
SAVE $0.20
$2.97
$2.97/100g $29.74/1kg
sale: $6.99, formerly: $7.99
SAVE $1.00
Lactantia
454 g, $1.54/100g
$10.49
Conestoga Eggs
18 ea, $0.58/1ea
$6.09
Natrel
$14.99
Cashmere
12 ea, $1.25/1ea
sale: $2.69, formerly: $3.49
SAVE $0.80
907 g, $0.30/100g
907 g, $5.99/1ea
$3.29
342 g, $0.96/100g