Categories
No items are available.
Sort By:
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
Nature's Treasure
Flowers by Fortinos
Gift Cards
Fruits and Vegetables
Dairy & Eggs
Meat
Pantry
Natural Foods
Delicatessen
Bakery
Frozen
Fish & Seafood
Baby
Prepared Meals
Health & Beauty
Home & Kitchen
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
$5.99
907 g, $5.99/1ea
$6.99
454 g, $1.54/100g
$6.49
Neilson
4 l, $0.16/100ml
about $1.54
$15.41/1kg $6.99/1lb
$2.49
1 ea, $2.49/1ea
$3.79
President's Choice
24x500.0 ml, $0.03/100ml
about $1.85
$6.59/1kg $2.99/1lb
$3.49
1 ea, $3.49/1ea
$0.89
1 ea, $0.89/1ea
about $3.34
$8.80/1kg $3.99/1lb
$22.99
Colavita
1 l, $2.30/100ml
about $6.72
$4.29
Oikos
4x100.0 g, $1.07/100g
$0.88
$0.88/100g $3.99/1lb
$1.29
Unico
156 ml, $0.83/100ml
about $4.56
$11.00/1kg $4.99/1lb
$3.99
Arctic Glacier
2.3 kg, $0.17/100g
about $17.15
$17.61/1kg $7.99/1lb
$1.79
99 g, $1.81/100g
$5.49
1.36 l, $0.40/100ml
1 ea, $5.99/1ea
sale: $1.49, formerly: $1.79
SAVE $0.30
540 ml, $0.28/100ml
about $21.39
PC Blue Menu
$19.82/1kg $8.99/1lb
$2.69
National
1 ea, $2.69/1ea
Cracker Barrel
240 g, $2.91/100g
$4.59
$45.90/1kg $20.83/1lb
about $12.03
$23.13/1kg $10.49/1lb
$6.09
Natrel
2 l, $0.30/100ml
Lactantia
1.5 l, $0.40/100ml
about $1.32
sale: about $1.79, formerly: $2.63
SAVE $0.84
$2.84/1kg $1.29/1lb
$2.99
Plus tax
200 g, $1.50/100g
$9.99
No Name
30 ea, $0.33/1ea
$2.97
$2.97/100g $29.74/1kg
3 ea, $2.00/1ea
$9.49
Alderwood Farms
12 ea, $0.79/1ea
about $2.44
sale: $5.99, formerly: $6.99
SAVE $1.00
517 g, $1.16/100g
sale: $1.29, formerly: $1.49
SAVE $0.20
1 ea, $1.29/1ea
$8.99
12 ea, $0.75/1ea
$1.99
4 l, $0.05/100ml
$10.49
Conestoga Eggs
18 ea, $0.58/1ea
$7.99
454 g, $1.76/100g
$4.49
Dempster's
675 g, $0.67/100g