No items are available.
Sort By:
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
Nature's Treasure
Flowers by Fortinos
Gift Cards
Fruits and Vegetables
Dairy & Eggs
Meat
Pantry
Natural Foods
Delicatessen
Bakery
Frozen
Fish & Seafood
Baby
Prepared Meals
Health & Beauty
Home & Kitchen
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
$6.49
Neilson
4 l, $0.16/100ml
$4.99
170 g, $2.94/100g
$6.99
Farmer's Market
4.54 kg, $0.15/100g
sale: $1.29, formerly: $1.49
SAVE $0.20
1 ea, $1.29/1ea
$3.49
1 ea, $3.49/1ea
6 ea, $0.83/1ea
about $1.54
$15.41/1kg $6.99/1lb
about $2.44
$6.59/1kg $2.99/1lb
$2.49
1 ea, $2.49/1ea
Cracker Barrel
240 g, $2.91/100g
$4.49
Dempster's
675 g, $0.67/100g
sale: $2.69, formerly: $3.49
SAVE $0.80
907 g, $0.30/100g
Aurora
660 ml, $0.38/100ml
about $0.88
$8.80/1kg $3.99/1lb
sale: $1.49, formerly: $1.79
SAVE $0.30
Unico
540 ml, $0.28/100ml
$5.99
Lactantia
1.5 l, $0.40/100ml
$2.99
Plus tax
President's Choice
200 g, $1.50/100g
$7.99
PC Blue Menu
454 g, $1.76/100g
$1.29
Milano
150 g, $0.86/100g
$7.59
Gray Ridge
18 ea, $0.42/1ea
$14.99
Cashmere
12 ea, $1.25/1ea
$9.99
1 ea, $9.99/1ea
1 ea, $4.99/1ea
about $1.40
$4.39/1kg $1.99/1lb
sale: about $1.79, formerly: $3.46
SAVE $1.67
$2.84/1kg $1.29/1lb
about $1.32
2.5 l, $0.28/100ml
320 g, $2.18/100g
about $0.94
$10.49
Conestoga Eggs
18 ea, $0.58/1ea
about $6.25
about $4.56
$11.00/1kg $4.99/1lb
$3.99
Arctic Glacier
2.3 kg, $0.17/100g
about $12.03
$23.13/1kg $10.49/1lb
$3.29
342 g, $0.96/100g
$8.99
PC Organics
277 g, $3.25/100g
$1.49
4 l, $0.04/100ml
No Name
30 ea, $0.33/1ea
$12.99
400 g, $3.25/100g
$0.79
1 ea, $0.79/1ea
1 ea, $5.99/1ea
1 ea, $2.99/1ea