No items are available.
Sort By:
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
Nature's Treasure
Flowers by Fortinos
Gift Cards
Fruits and Vegetables
Dairy & Eggs
Meat
Pantry
Natural Foods
Delicatessen
Bakery
Frozen
Fish & Seafood
Baby
Prepared Meals
Health & Beauty
Home & Kitchen
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
about $11.22
$11.00/1kg $4.99/1lb
$1.99
1 ea, $1.99/1ea
$3.79
President's Choice
24x500.0 ml, $0.03/100ml
about $3.34
$8.80/1kg $3.99/1lb
about $2.44
$6.59/1kg $2.99/1lb
$5.99
907 g, $5.99/1ea
$0.79
1 ea, $0.79/1ea
$3.49
1 ea, $3.49/1ea
about $1.38
sale: about $1.10, formerly: $1.76
SAVE $0.66
$5.49/1kg $2.49/1lb
about $16.73
$34.15/1kg $15.49/1lb
$6.99
Farmer's Market
4.54 kg, $0.15/100g
about $3.46
4 l, $0.05/100ml
$1.49
1 ea, $1.49/1ea
$7.59
Gray Ridge
18 ea, $0.42/1ea
$3.29
342 g, $0.96/100g
No Name
454 g, $1.32/100g
$6.49
Neilson
4 l, $0.16/100ml
sale: $4.99, formerly: $7.99
SAVE $3.00
Lactantia
454 g, $1.10/100g
$3.99
ACE
350 g, $1.14/100g
about $12.03
$23.13/1kg $10.49/1lb
$8.99
3 l, $0.30/100ml
$4.59
$45.90/1kg $20.83/1lb
3 ea, $2.00/1ea
$0.88
$0.88/100g $3.99/1lb
$4.99
473 ml, $1.05/100ml
Arctic Glacier
2.3 kg, $0.17/100g
1 ea, $4.99/1ea
PC Organics
277 g, $3.25/100g
sale: $5.99, formerly: $6.99
SAVE $1.00
ED Smith
796 ml, $0.75/100ml
Cracker Barrel
240 g, $2.91/100g
$7.99
Fairlife
1.5 l, $0.53/100ml
about $21.39
PC Blue Menu
$19.82/1kg $8.99/1lb
about $11.16
$22.02/1kg $9.99/1lb
$6.09
Natrel
2 l, $0.30/100ml
about $0.79
4 l, $0.04/100ml
$7.29
18 ea, $0.41/1ea
$22.99
Colavita
1 l, $2.30/100ml
170 g, $2.94/100g
about $1.61
about $1.92
283 g, $1.76/100g
sale: $4.99, formerly: $5.99