Dairy, Deli & Bakery
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.

sale: $3.99, formerly: $4.49
SAVE $0.50
Prepared in Canada
Crispy
Roti Wrap Whole Wheat, 15pieces
750 g, $0.53/100g

sale: $3.99, formerly: $4.49
SAVE $0.50
Prepared in Canada
Crispy
Roti Wrap Original, 15pieces
750 g, $0.53/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.99, formerly: $4.49
SAVE $1.50
Prepared in CanadaDempster's
100% Whole Wheat Bread
675 g, $0.44/100g
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $2.99
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g




























































































