No items are available.
Sort By:
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
Nature's Treasure
Flowers by Fortinos
Gift Cards
Fruits and Vegetables
Dairy & Eggs
Meat
Pantry
Natural Foods
Delicatessen
Bakery
Frozen
Fish & Seafood
Baby
Prepared Meals
Health & Beauty
Home & Kitchen
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
$4.99
170 g, $2.94/100g
about $2.44
$6.59/1kg $2.99/1lb
$6.99
Farmer's Market
4.54 kg, $0.15/100g
about $2.11
$8.80/1kg $3.99/1lb
$3.49
1 ea, $3.49/1ea
$3.79
President's Choice
24x500.0 ml, $0.03/100ml
sale: $1.99, formerly: $3.99
SAVE $2.00
1 ea, $1.99/1ea
about $1.40
$4.39/1kg $1.99/1lb
$5.99
3 ea, $2.00/1ea
about $1.38
$1.29
1 ea, $1.29/1ea
about $3.34
sale: $4.99, formerly: $7.39
SAVE $2.40
Gray Ridge
18 ea, $0.28/1ea
Milano
150 g, $0.86/100g
$9.49
Alderwood Farms
12 ea, $0.79/1ea
$3.99
No Name
12 ea, $0.33/1ea
$7.79
Natrel
4 l, $0.19/100ml
$9.99
30 ea, $0.33/1ea
about $6.52
sale: $5.49, formerly: $6.99
SAVE $1.50
ED Smith
796 ml, $0.69/100ml
about $1.92
$5.49/1kg $2.49/1lb
about $2.06
$7.69/1kg $3.49/1lb
$7.99
PC Blue Menu
454 g, $1.76/100g
Neilson
2 l, $0.30/100ml
about $2.00
$1.74/1kg $0.79/1lb
about $30.27
$4.19/100g $19.00/1lb
$15.99
Plus tax
850 g, $1.88/100g
about $4.56
$11.00/1kg $4.99/1lb
$4.59
$45.90/1kg $20.83/1lb
$3.29
342 g, $0.96/100g
6 ea, $0.83/1ea
about $2.88
PC Organics
$2.62/1kg $1.19/1lb
sale: $1.49, formerly: $1.79
SAVE $0.30
Unico
540 ml, $0.28/100ml
$1.79
99 g, $1.81/100g
sale: $1.29, formerly: $1.49
SAVE $0.20
$7.59
18 ea, $0.42/1ea
1 ea, $3.99/1ea
$2.49
Aurora
660 ml, $0.38/100ml
$6.49
4 l, $0.16/100ml
$8.99
277 g, $3.25/100g
$5.49
1.36 l, $0.40/100ml
sale: about $1.79, formerly: $2.63
SAVE $0.84
$2.84/1kg $1.29/1lb
907 g, $5.99/1ea
Cracker Barrel
240 g, $2.91/100g