No items are available.
Sort By:
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
Nature's Treasure
Flowers by Fortinos
Gift Cards
Fruits and Vegetables
Dairy & Eggs
Meat
Pantry
Natural Foods
Delicatessen
Bakery
Frozen
Fish & Seafood
Baby
Prepared Meals
Health & Beauty
Home & Kitchen
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
$3.79
President's Choice
24x500.0 ml, $0.03/100ml
about $3.34
$8.80/1kg $3.99/1lb
$6.99
454 g, $1.54/100g
about $1.38
$6.59/1kg $2.99/1lb
$3.99
1 ea, $3.99/1ea
about $1.32
$3.49
1 ea, $3.49/1ea
about $2.11
$4.99
Farmer's Market
6 ea, $0.83/1ea
$2.69
San Daniele
$26.90/1kg $12.21/1lb
$2.99
1 ea, $2.99/1ea
about $1.40
$4.39/1kg $1.99/1lb
sale: $6.99, formerly: $7.99
SAVE $1.00
Lactantia
National
1 ea, $2.69/1ea
$7.99
Fairlife
1.5 l, $0.53/100ml
4.54 kg, $0.15/100g
sale: $2.69, formerly: $3.49
SAVE $0.80
907 g, $0.30/100g
$2.49
Aurora
660 ml, $0.38/100ml
$4.49
Rudolphs
500 g, $0.90/100g
about $1.78
$5.93/1kg $2.69/1lb
$10.49
Conestoga Eggs
18 ea, $0.58/1ea
sale: $1.29, formerly: $1.49
SAVE $0.20
1 ea, $1.29/1ea
about $2.44
$1.99
4 l, $0.05/100ml
$5.49
1.36 l, $0.40/100ml
2.5 l, $0.28/100ml
$3.29
342 g, $0.96/100g
Plus tax
200 g, $1.50/100g
1 ea, $2.49/1ea
$7.79
Natrel
4 l, $0.19/100ml
about $0.94
$2.84/1kg $1.29/1lb
sale: about $6.52, formerly: $10.89
SAVE $4.37
about $17.15
$17.61/1kg $7.99/1lb
$5.99
1 ea, $5.99/1ea
170 g, $2.94/100g
about $30.27
$4.19/100g $19.00/1lb
$1.29
Unico
156 ml, $0.83/100ml
1 ea, $4.99/1ea
sale: $1.49, formerly: $1.79
SAVE $0.30
540 ml, $0.28/100ml
about $1.54
$15.41/1kg $6.99/1lb
Cracker Barrel
240 g, $2.91/100g
Lantic
2 kg, $0.15/100g
about $16.73
$34.15/1kg $15.49/1lb
about $6.25
$7.49
Neilson
$22.99
Colavita
1 l, $2.30/100ml