No items are available.
Sort By:
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
Nature's Treasure
Flowers by Fortinos
Gift Cards
Fruits and Vegetables
Dairy & Eggs
Meat
Pantry
Natural Foods
Delicatessen
Bakery
Frozen
Fish & Seafood
Baby
Prepared Meals
Health & Beauty
Home & Kitchen
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
$2.99
1 ea, $2.99/1ea
$6.99
517 g, $1.35/100g
$6.49
Neilson
4 l, $0.16/100ml
about $2.11
$8.80/1kg $3.99/1lb
sale: about $1.10, formerly: $1.76
SAVE $0.66
$5.49/1kg $2.49/1lb
sale: $4.99, formerly: $5.99
SAVE $1.00
454 g, $1.10/100g
$3.49
1 ea, $3.49/1ea
$1.99
1 ea, $1.99/1ea
$1.49
1 ea, $1.49/1ea
Farmer's Market
4.54 kg, $0.15/100g
about $17.84
President's Choice
$12.10/1kg $5.49/1lb
$5.99
No Name
454 g, $1.32/100g
sale: $5.99, formerly: $6.99
ED Smith
796 ml, $0.75/100ml
$7.99
PC Blue Menu
454 g, $1.76/100g
$4.99
170 g, $2.94/100g
sale: $4.99, formerly: $7.99
SAVE $3.00
Lactantia
1 ea, $5.99/1ea
sale: $2.99, formerly: $4.49
SAVE $1.50
Rudolphs
500 g, $0.60/100g
PC Organics
227 g, $1.54/100g
1 l, $0.50/100ml
about $17.15
$17.61/1kg $7.99/1lb
about $21.74
$19.82/1kg $8.99/1lb
3 ea, $2.00/1ea
about $6.25
about $2.88
$2.62/1kg $1.19/1lb
4 l, $0.04/100ml
4 ea, $1.25/1ea
Lantic
2 kg, $0.15/100g
$9.99
30 ea, $0.33/1ea
about $1.61
$6.59/1kg $2.99/1lb
sale: $7.99, formerly: $12.99
SAVE $5.00
Gallo
1 l, $0.80/100ml
2.5 l, $0.32/100ml
$7.49
4 l, $0.19/100ml
about $3.46
Fairlife
1.5 l, $0.53/100ml
$1.29
Unico
156 ml, $0.83/100ml
$15.99
Plus tax
850 g, $1.88/100g
$1.79
540 ml, $0.33/100ml
1 ea, $4.99/1ea
$9.49
Alderwood Farms
12 ea, $0.79/1ea
$7.19
4 l, $0.18/100ml
$10.49
Conestoga Eggs
18 ea, $0.58/1ea