No items are available.
Sort By:
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
Nature's Treasure
Flowers by Fortinos
Gift Cards
Fruits and Vegetables
Dairy & Eggs
Meat
Pantry
Natural Foods
Delicatessen
Bakery
Frozen
Fish & Seafood
Baby
Prepared Meals
Health & Beauty
Home & Kitchen
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
about $3.34
$8.80/1kg $3.99/1lb
$2.49
1 ea, $2.49/1ea
sale: about $1.79, formerly: $3.46
SAVE $1.67
$2.84/1kg $1.29/1lb
$3.49
1 ea, $3.49/1ea
$6.99
454 g, $1.54/100g
sale: $1.79, formerly: $1.99
SAVE $0.20
1 ea, $1.79/1ea
sale: $1.29, formerly: $1.49
1 ea, $1.29/1ea
about $1.38
$6.59/1kg $2.99/1lb
$6.49
Neilson
4 l, $0.16/100ml
$0.89
1 ea, $0.89/1ea
$5.99
Lactantia
1.5 l, $0.40/100ml
about $11.16
PC Blue Menu
$22.02/1kg $9.99/1lb
about $2.11
about $1.61
sale: $1.49, formerly: $1.79
SAVE $0.30
Unico
540 ml, $0.28/100ml
President's Choice
320 g, $2.18/100g
$2.69
San Daniele
$26.90/1kg $12.21/1lb
$9.49
Alderwood Farms
12 ea, $0.79/1ea
$12.99
400 g, $3.25/100g
$3.99
Arctic Glacier
2.3 kg, $0.17/100g
sale: $6.99, formerly: $7.99
SAVE $1.00
$3.29
342 g, $0.96/100g
$4.99
Farmer's Market
4 ea, $1.25/1ea
6 ea, $0.83/1ea
about $12.03
$23.13/1kg $10.49/1lb
about $2.36
$4.49
Rudolphs
500 g, $0.90/100g
283 g, $1.76/100g
$8.99
PC Organics
277 g, $3.25/100g
1 ea, $3.99/1ea
$3.79
24x500.0 ml, $0.03/100ml
sale: about $6.52, formerly: $10.89
SAVE $4.37
$5.49
1.36 l, $0.40/100ml
about $1.54
$15.41/1kg $6.99/1lb
$2.99
1 ea, $2.99/1ea
$7.19
4 l, $0.18/100ml
about $1.78
$5.93/1kg $2.69/1lb
about $1.32
Plus tax
200 g, $1.50/100g
907 g, $0.66/100g
4.54 kg, $0.15/100g
$4.29
Oikos
4x100.0 g, $1.07/100g
$0.79
1 ea, $0.79/1ea
2 l, $0.30/100ml
about $21.39
$19.82/1kg $8.99/1lb
about $30.27
$4.19/100g $19.00/1lb
about $0.88