No items are available.
Sort By:
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
Nature's Treasure
Flowers by Fortinos
Gift Cards
Fruits and Vegetables
Dairy & Eggs
Meat
Pantry
Natural Foods
Delicatessen
Bakery
Frozen
Fish & Seafood
Baby
Prepared Meals
Health & Beauty
Home & Kitchen
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
about $3.46
$5.49/1kg $2.49/1lb
$4.99
170 g, $2.94/100g
about $3.34
$8.80/1kg $3.99/1lb
$0.89
1 ea, $0.89/1ea
about $1.54
$15.41/1kg $6.99/1lb
$1.49
1 ea, $1.49/1ea
sale: about $1.10, formerly: $1.76
SAVE $0.66
$1.99
1 ea, $1.99/1ea
about $2.44
$6.59/1kg $2.99/1lb
$5.99
907 g, $5.99/1ea
about $12.03
$23.13/1kg $10.49/1lb
about $1.92
sale: $1.99, formerly: $3.99
SAVE $2.00
Lactantia
1.5 l, $0.40/100ml
Neilson
473 ml, $1.05/100ml
$7.99
PC Blue Menu
454 g, $1.76/100g
$7.59
Gray Ridge
18 ea, $0.42/1ea
$9.49
Alderwood Farms
12 ea, $0.79/1ea
1 ea, $5.99/1ea
1 ea, $4.99/1ea
about $1.38
sale: $4.99, formerly: $7.99
SAVE $3.00
454 g, $1.10/100g
$7.49
4 l, $0.19/100ml
$6.99
Farmer's Market
4.54 kg, $0.15/100g
about $10.89
$11.00/1kg $4.99/1lb
No Name
454 g, $1.32/100g
about $11.22
sale: about $1.54, formerly: $1.85
SAVE $0.31
$9.99
30 ea, $0.33/1ea
$8.99
3 l, $0.30/100ml
$10.49
Conestoga Eggs
18 ea, $0.58/1ea
$3.49
1 ea, $3.49/1ea
907 g, $0.66/100g
President's Choice
2.5 l, $0.32/100ml
$6.49
4 l, $0.16/100ml
$1.29
Milano
150 g, $0.86/100g
$2.69
San Daniele
$26.90/1kg $12.21/1lb
$3.99
Arctic Glacier
2.3 kg, $0.17/100g
$5.49
1.36 l, $0.40/100ml
Cracker Barrel
240 g, $2.91/100g
about $6.25
1 ea, $9.99/1ea
sale: $4.99, formerly: $5.99
SAVE $1.00