No items are available.
Sort By:
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
Nature's Treasure
Flowers by Fortinos
Gift Cards
Fruits and Vegetables
Dairy & Eggs
Meat
Pantry
Natural Foods
Delicatessen
Bakery
Frozen
Fish & Seafood
Baby
Prepared Meals
Health & Beauty
Home & Kitchen
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
$2.99
1 ea, $2.99/1ea
sale: about $1.54, formerly: $1.85
SAVE $0.31
$5.49/1kg $2.49/1lb
$0.79
1 ea, $0.79/1ea
about $2.88
PC Organics
$2.62/1kg $1.19/1lb
$5.99
3 ea, $2.00/1ea
sale: $1.69, formerly: $2.49
SAVE $0.80
1 ea, $1.69/1ea
$1.29
1 ea, $1.29/1ea
about $3.46
$4.99
170 g, $2.94/100g
about $1.32
$6.59/1kg $2.99/1lb
about $1.38
$8.99
277 g, $3.25/100g
about $0.94
$2.84/1kg $1.29/1lb
about $4.56
$11.00/1kg $4.99/1lb
about $1.92
$3.99
No Name
12 ea, $0.33/1ea
sale: $1.99, formerly: $3.99
SAVE $2.00
1 ea, $1.99/1ea
$7.29
Gray Ridge
18 ea, $0.41/1ea
about $17.15
President's Choice
$17.61/1kg $7.99/1lb
$1.59
Unico
99 g, $1.61/100g
$10.49
Conestoga Eggs
18 ea, $0.58/1ea
Neilson
1 l, $0.50/100ml
$6.99
Cracker Barrel
240 g, $2.91/100g
about $2.36
$8.80/1kg $3.99/1lb
$7.99
2.5 l, $0.32/100ml
$2.97
$2.97/100g $29.74/1kg
sale: $7.99, formerly: $12.99
SAVE $5.00
Gallo
1 l, $0.80/100ml
$3.49
1 ea, $3.49/1ea
about $21.39
PC Blue Menu
$19.82/1kg $8.99/1lb
Gay Lea
500 ml, $0.80/100ml
Farmer's Market
283 g, $1.76/100g
Lactantia
1.5 l, $0.40/100ml
340 g, $1.76/100g
907 g, $0.33/100g
473 ml, $1.05/100ml
about $2.44
6 ea, $0.58/1ea
sale: $4.99, formerly: $7.99
SAVE $3.00
454 g, $1.10/100g
about $2.11
1 ea, $4.99/1ea
$1.79
540 ml, $0.33/100ml
Fairlife
1.5 l, $0.53/100ml
454 g, $1.76/100g
$6.09
Natrel
2 l, $0.30/100ml
$0.89
1 ea, $0.89/1ea
$9.99
30 ea, $0.33/1ea