Filters
Chicken & Turkey
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
You might like
sale: $18.99, formerly: $19.99
SAVE $1.00
Sponsored
Pinty's
Chicken Thighs Southern Style Bbq Tennessee Whisky
730 g, $2.60/100g

sale: $8.99, formerly: $9.99
SAVE $1.00
Prepared in Canada
President's Choice
Gluten Free Chicken Strips
600 g, $1.50/100g

sale: $8.99, formerly: $9.99
SAVE $1.00
Prepared in Canada
President's Choice
Gluten Free Chicken Nuggets
600 g, $1.50/100g

sale: $8.99, formerly: $9.99
SAVE $1.00
Prepared in Canada
President's Choice
Gluten Free Chicken Burgers
600 g, $1.50/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $8.49, formerly: $9.29
SAVE $0.80
Prepared in CanadaAlderwood Farms
Pasture-Raised Eggs
12 ea, $0.71/1ea

















































































































