Categories
No items are available.
Sort By:
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
Nature's Treasure
Flowers by Fortinos
Gift Cards
Fruits and Vegetables
Dairy & Eggs
Meat
Pantry
Natural Foods
Delicatessen
Bakery
Frozen
Fish & Seafood
Baby
Prepared Meals
Health & Beauty
Home & Kitchen
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
sale: about $1.79, formerly: $2.63
SAVE $0.84
$2.84/1kg $1.29/1lb
$0.89
1 ea, $0.89/1ea
$4.99
Farmer's Market
6 ea, $0.83/1ea
about $2.88
PC Organics
$2.62/1kg $1.19/1lb
about $1.54
$15.41/1kg $6.99/1lb
$1.29
1 ea, $1.29/1ea
$2.49
1 ea, $2.49/1ea
about $2.00
$1.74/1kg $0.79/1lb
$6.99
454 g, $1.54/100g
$0.79
1 ea, $0.79/1ea
$3.49
1 ea, $3.49/1ea
$10.49
Conestoga Eggs
18 ea, $0.58/1ea
President's Choice
2.5 l, $0.28/100ml
about $6.25
$8.80/1kg $3.99/1lb
sale: $6.99, formerly: $7.99
SAVE $1.00
Lactantia
sale: $2.69, formerly: $3.49
SAVE $0.80
907 g, $0.30/100g
$7.59
Gray Ridge
18 ea, $0.42/1ea
$3.99
ACE
350 g, $1.14/100g
$22.99
Colavita
1 l, $2.30/100ml
about $30.27
$4.19/100g $19.00/1lb
$4.49
Rudolphs
500 g, $0.90/100g
$6.50
340 g, $1.91/100g
$3.79
24x500.0 ml, $0.03/100ml
$5.99
3 ea, $2.00/1ea
$15.99
Plus tax
850 g, $1.88/100g
about $17.84
$12.10/1kg $5.49/1lb
$0.88
$0.88/100g $3.99/1lb
Cracker Barrel
240 g, $2.91/100g
Aurora
660 ml, $0.38/100ml
$1.79
1 ea, $1.79/1ea
$4.59
$45.90/1kg $20.83/1lb
about $2.44
$6.59/1kg $2.99/1lb
$2.97
$2.97/100g $29.74/1kg
Milano
150 g, $0.86/100g
about $16.73
$34.15/1kg $15.49/1lb
4 ea, $1.25/1ea
$2.69
San Daniele
$26.90/1kg $12.21/1lb
907 g, $5.99/1ea
Neilson
2 l, $0.30/100ml
$7.99
Fairlife
1.5 l, $0.53/100ml
$6.49
4 l, $0.16/100ml
sale: $1.99, formerly: $3.49
SAVE $1.50
1 ea, $1.99/1ea
$6.09
Natrel
about $4.56
$11.00/1kg $4.99/1lb