Aisle
Brand
Adams
Elan
General Mills
Healthy Crunch
Jaffa
Joolies
Kind
Kind bar
Kraft
Larabar
Made with Local
Nakd
Natur
Natural Delights
Nature Valley
Nature's Bakery
Nature's Path
Natursource
Naturtint
No Name
Nomz
Nuts to You
Organic Traditions
Ozery's
PC Blue Menu
PC Organics
Prana
President's Choice
Royal Nuts
Sunbutter
Taste of Nature
That's It
Three Farmers
True Dates
Yumi Organics
Deals
Price Reduction
Price
$2 and under
$3 and under
$4 and under
$5 and under
$5-$10
$10-$15
$15-$20
$20-$30
$30-$50
Shop Canadian
Prepared in Canada
Dietary & Lifestyle
Low in Sodium or Salt
Fat-Free
No Added Sodium or Salt
Source of Protein
Nut Free
Kosher
Whole Grain
GMO Free
Tree Nut Free Facility
Sugar Free
Vegetarian
Halal
Sulphite Free
Source of Calcium
Organic
Low in Fat
Wheat Free
High Fibre
Keto
Peanut Free Facility
Source of Omega 3
Vegan
Peanut Free
Soy Free
No Added Sugar
Source of Iron
Free of Sodium or Salt
Dairy Free
Gluten Free
Source of Fibre
Sort
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
$12.99
Plus tax
980 g, $1.33/100g
$9.99
625 g, $1.60/100g
$4.49
175 g, $2.57/100g
$15.99
550 g, $2.91/100g
600 g, $1.67/100g
$6.99
500 g, $1.40/100g
170 g, $2.64/100g
$3.99
210 g, $1.90/100g
$6.49
4x35.0 g, $4.64/100g
$7.99
750 g, $1.07/100g
$8.99
340 g, $2.64/100g
325 g, $2.00/100g
$20.99
1 ea, $20.99/1ea
$2.49
40 g, $6.23/100g
$32.99
16x40.0 g, $5.15/100g
Low Stock
$7.49
312 g, $2.40/100g
160 g, $2.81/100g
$2.29
40 g, $5.73/100g
340 g, $2.94/100g
175 g, $2.28/100g
300 g, $2.16/100g
148 g, $3.03/100g