Snacks & Drinks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $2.50, formerly: $2.79
SAVE $0.29
Rubicon
Mango Dragon Fruit 100% Juice Blend
1 l, $0.25/100ml
sale: $2.50, formerly: $2.79
SAVE $0.29
Rubicon
Mango Passion Fruit 100% Juice Blend
1 l, $0.25/100ml

sale: $2.49, formerly: $2.99
SAVE $0.50
Hans
Dairy 3.2% Natural Yogurt
750 g, $0.33/100g

sale: $2.49, formerly: $2.99
SAVE $0.50
Hans
Dairy 2% Natural Yogurt
750 g, $0.33/100g
sale: $1.79, formerly: $1.99
SAVE $0.20
Plus tax
Haldiram
Tasty Nuts Peanuts
150 g, $1.19/100g
Out of Stock

sale: $2.29, formerly: $2.69
SAVE $0.40
Plus tax
Surati
Snacks Boondi
341 g, $0.67/100g

sale: $2.29, formerly: $2.69
SAVE $0.40
Plus tax
Surati
Snack Extruded Flour Twist
250 g, $0.92/100g

sale: $2.29, formerly: $2.69
SAVE $0.40
Plus tax
Surati
Ready To Eat Snack Papdi Gathiya
341 g, $0.67/100g

sale: $2.29, formerly: $2.69
SAVE $0.40
Plus tax
Surati
Sev Fine Chick Pea Flour Twigs
341 g, $0.67/100g





















































































































