Frozen Entrees, Desserts & Vegetables
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $2.24, formerly: $2.49
SAVE $0.25
Shana
Wholemeal Chapatti 10 Wholewheat Chapatti
400 g, $0.56/100g

sale: $6.29, formerly: $6.49
SAVE $0.20
Brar's
Authentic Mini Samosas
624 g, $1.01/100g

sale: $6.29, formerly: $6.49
SAVE $0.20
Brar's
Samosa Jalapeño & Cheese
624 g, $1.01/100g

sale: $6.29, formerly: $6.49
SAVE $0.20
Brar's
Samosa Spinach Paneer
624 g, $1.01/100g

sale: $8.99, formerly: $9.99
SAVE $1.00
Brar's
Mango Rasmalai 12 Pieces
850 g, $1.06/100g

sale: $6.29, formerly: $6.49
SAVE $0.20
Brar's
Samosa Tandoori Paneer
624 g, $1.01/100g

sale: $6.49, formerly: $7.29
SAVE $0.80
Desi-licious
Ice Cream Mango Malai
1 l, $0.65/100ml
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.99, formerly: $4.49
SAVE $1.50
Prepared in CanadaDempster's
100% Whole Wheat Bread
675 g, $0.44/100g

sale: about $23.90, formerly: $28.67
SAVE $4.77
Prepared in CanadaFresh Atlantic Salmon Fillet, Boned
$3.31/100g $15.00/1lb















































































































