Categories
No items are available.
Sort By:
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
Nature's Treasure
Flowers by Fortinos
Gift Cards
Fruits and Vegetables
Dairy & Eggs
Meat
Pantry
Natural Foods
Delicatessen
Bakery
Frozen
Fish & Seafood
Baby
Prepared Meals
Health & Beauty
Home & Kitchen
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
$3.49
Farmer's Market
6 ea, $0.58/1ea
$2.99
1 ea, $2.99/1ea
$1.99
1 ea, $1.99/1ea
about $2.00
$1.74/1kg $0.79/1lb
$4.99
170 g, $2.94/100g
$6.99
4.54 kg, $0.15/100g
$6.49
Neilson
4 l, $0.16/100ml
about $11.22
$11.00/1kg $4.99/1lb
about $2.44
$6.59/1kg $2.99/1lb
1 ea, $3.49/1ea
sale: $2.99, formerly: $4.49
SAVE $1.50
Dempster's
675 g, $0.44/100g
$0.88
$0.88/100g $3.99/1lb
about $4.56
about $2.36
$8.80/1kg $3.99/1lb
907 g, $0.33/100g
1 l, $0.50/100ml
$4.59
President's Choice
$45.90/1kg $20.83/1lb
$1.79
Unico
540 ml, $0.33/100ml
about $3.34
$7.99
PC Blue Menu
454 g, $1.76/100g
about $2.11
$3.99
Arctic Glacier
2.3 kg, $0.17/100g
about $1.78
$5.93/1kg $2.69/1lb
Gay Lea
500 ml, $0.80/100ml
about $1.54
$15.41/1kg $6.99/1lb
$13.99
Janes
700 g, $2.00/100g
2.5 l, $0.32/100ml
sale: $7.49, formerly: $7.79
SAVE $0.30
Natrel
4 l, $0.19/100ml
3 ea, $1.66/1ea
473 ml, $1.05/100ml
about $12.03
$23.13/1kg $10.49/1lb
$5.99
1 ea, $5.99/1ea
sale: $4.99, formerly: $7.99
SAVE $3.00
Lactantia
454 g, $1.10/100g
about $1.38
3 ea, $2.00/1ea
$9.49
Alderwood Farms
12 ea, $0.79/1ea
ACE
350 g, $1.14/100g
Cracker Barrel
240 g, $2.91/100g
about $0.94
$2.84/1kg $1.29/1lb
No Name
12 ea, $0.33/1ea
$5.49
1.36 l, $0.40/100ml
about $11.16
$22.02/1kg $9.99/1lb
$1.59
99 g, $1.61/100g
$22.99
Colavita
1 l, $2.30/100ml
$7.49