Filters
Filipino Foods
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $3.88, formerly: $4.29
SAVE $0.41
Indomie
Instant Noodles Mi Goreng Hot & Spicy 5 Packs X 80 G
5x80.0 g, $0.97/100g
sale: $2.98, formerly: $3.29
SAVE $0.31
Skyflakes
Cracker Sandwich, Chocolate Flavoured Filling
300 g, $0.99/100g
sale: $2.98, formerly: $3.29
SAVE $0.31
Skyflakes
Sweet Mantikilya Sweet Butter Cream Flavor Snack Pack Cracker Sandwich
300 g, $0.99/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $8.49, formerly: $9.29
SAVE $0.80
Prepared in CanadaAlderwood Farms
Pasture-Raised Eggs
12 ea, $0.71/1ea
sale: $2.00, formerly:
Limit 6, after limit $2.99
Plus tax
Hit of the MonthPresident's Choice
Sea Salt and Malt Vinegar Flavour Kettle Cooked Potato Chips
200 g, $1.50/100g















































































































