Rice, Noodles & Pantry
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $8.48, formerly: $8.99
SAVE $0.51
Samyang
Stir-Fried Noodle Hot Chicken Ramen, Carbo
650 g, $1.30/100g
sale: $8.48, formerly: $8.99
SAVE $0.51
Samyang
Buldak Stir-Fried Noodle Cream Carbonara Hot Chicken Flavor Ramen
650 g, $1.30/100g

sale: $2.98, formerly: $3.29
SAVE $0.31
Prepared in Canada
Rooster
Sweetened Condensed Milk
300 ml, $0.99/100ml
sale: $8.48, formerly: $8.99
SAVE $0.51
Samyang
Hot Chicken Flavor Ramen Stir-Fried Noodle
5x140.0 g, $1.21/100g
sale: $1.48, formerly: $1.68
SAVE $0.20
Nong Shim
Shin Brand Cup Noodle, Oolongmen Shin
75 g, $1.97/100g
sale: $3.88, formerly: $4.29
SAVE $0.41
Indomie
Mi Goreng Barbeque Chicken Flavour Instant Noodles
425 g, $0.91/100g
sale: $8.48, formerly: $8.99
SAVE $0.51
Samyang
Buldak Stir-Fried Ramen Cheese Artificial Spicy Chicken Flavor
700 g, $1.21/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.99, formerly: $4.49
SAVE $1.50
Prepared in CanadaDempster's
100% Whole Wheat Bread
675 g, $0.44/100g

















































































































