Snacks & Drinks
Product availability and prices are subject to change based on offers available at pick-up or delivery time. Your total and receipt will reflect any changes.
sale: $2.98, formerly: $3.29
SAVE $0.31
Skyflakes
Cracker Sandwich, Chocolate Flavoured Filling
300 g, $0.99/100g
sale: $2.98, formerly: $3.29
SAVE $0.31
Skyflakes
Sweet Mantikilya Sweet Butter Cream Flavor Snack Pack Cracker Sandwich
300 g, $0.99/100g
Shop Categories
Bestsellers
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.

sale: $2.99, formerly: $4.49
SAVE $1.50
Prepared in CanadaDempster's
100% Whole Wheat Bread
675 g, $0.44/100g











































































