No items are available.
Sort By:
Relevance
Price (Low to High)
Price (High to Low)
A-Z (alphabetical)
Newest to Oldest Products
Nature's Treasure
Flowers by Fortinos
Gift Cards
Fruits and Vegetables
Dairy & Eggs
Meat
Pantry
Natural Foods
Delicatessen
Bakery
Frozen
Fish & Seafood
Baby
Prepared Meals
Health & Beauty
Home & Kitchen
Easily shop your favourite groceries and best-selling items.
about $1.85
$6.59/1kg $2.99/1lb
$6.99
454 g, $1.54/100g
$1.79
1 ea, $1.79/1ea
$2.49
1 ea, $2.49/1ea
$4.99
170 g, $2.94/100g
about $2.00
$1.74/1kg $0.79/1lb
sale: $5.99, formerly: $6.99
SAVE $1.00
517 g, $1.16/100g
about $2.44
sale: about $1.79, formerly: $2.63
SAVE $0.84
$2.84/1kg $1.29/1lb
about $1.32
$22.99
Colavita
1 l, $2.30/100ml
$3.99
1 ea, $3.99/1ea
$5.99
Farmer's Market
907 g, $0.66/100g
3 ea, $1.66/1ea
3 ea, $2.00/1ea
about $0.79
$7.99
PC Blue Menu
454 g, $1.76/100g
1 ea, $5.99/1ea
about $1.92
$5.49/1kg $2.49/1lb
sale: $6.99, formerly: $7.99
Lactantia
$9.99
1 ea, $9.99/1ea
Cracker Barrel
240 g, $2.91/100g
about $17.84
President's Choice
$12.10/1kg $5.49/1lb
about $12.03
$23.13/1kg $10.49/1lb
$8.99
PC Organics
277 g, $3.25/100g
$2.99
Lantic
2 kg, $0.15/100g
$6.49
Neilson
4 l, $0.16/100ml
sale: $1.49, formerly: $1.79
SAVE $0.30
Unico
540 ml, $0.28/100ml
about $3.34
$8.80/1kg $3.99/1lb
about $16.73
$34.15/1kg $15.49/1lb
sale: $2.69, formerly: $3.49
SAVE $0.80
907 g, $0.30/100g
$6.09
Natrel
2 l, $0.30/100ml
Arctic Glacier
2.3 kg, $0.17/100g
Plus tax
200 g, $1.50/100g
about $6.52
$4.29
Oikos
4x100.0 g, $1.07/100g
907 g, $5.99/1ea
99 g, $1.81/100g
No Name
12 ea, $0.33/1ea
$14.99
Cashmere
12 ea, $1.25/1ea
about $21.39
$19.82/1kg $8.99/1lb
about $30.27
$4.19/100g $19.00/1lb
$7.49
4 l, $0.19/100ml
sale: $1.99, formerly: $3.49
SAVE $1.50
1 ea, $1.99/1ea