To ensure we provide you with the right deals and products on the shelves, you'd like to shop.

Veal Cuts

Veal Rib Chops
In Cart
$9.91 (est.) ea
Sale Price Per Unit: $22.02 / kg $9.99 / lb
Veal Shoulder Blade Chops, Service Case SAVE $1.54 Exp. 10/24
In Cart
$3.08 (est.) ea $4.62
Sale Price Per Unit: $8.80 / kg $3.99 / lb
Stewing Veal, Boneless SAVE $1.23 Exp. 10/24
In Cart
$8.63 (est.) ea $9.86
Sale Price Per Unit: $15.41 / kg $6.99 / lb
Veal  Bottom Round Cutlets
In Cart
$12.89 (est.) ea
Sale Price Per Unit: $28.64 / kg $12.99 / lb
Veal Loin Chop
In Cart
$9.67 (est.) ea
Sale Price Per Unit: $22.02 / kg $9.99 / lb
Veal Shank
In Cart
$7.93 (est.) ea
Sale Price Per Unit: $19.82 / kg $8.99 / lb
Stewing Veal, Boneless Milk Fed Service Case
In Cart
$6.01 (est.) ea
Sale Price Per Unit: $22.02 / kg $9.99 / lb
Milk-Fed Veal Loin Chops
In Cart
$27.76 (est.) ea
Sale Price Per Unit: $38.56 / kg $17.49 / lb
White Veal Inside Round Cutlet
In Cart
$21.82 (est.) ea
Sale Price Per Unit: $48.48 / kg $21.99 / lb
Calf Tongue
In Cart
$12.88 (est.) ea
Sale Price Per Unit: $19.82 / kg $8.99 / lb
Stewing Veal, Bone In
In Cart
$8.59 (est.) ea
Sale Price Per Unit: $13.21 / kg $5.99 / lb
Veal Round Shoulder Chop SAVE $1.98 Exp. 10/24
In Cart
$3.96 (est.) ea $5.94
Sale Price Per Unit: $8.80 / kg $3.99 / lb
Ground Veal, Lean SAVE $0.99 Exp. 10/24
In Cart
$4.95 (est.) ea $5.94
Sale Price Per Unit: $11.00 / kg $4.99 / lb
Veal Shoulder Round with Bone, Service Case SAVE $1.54 Exp. 10/24
In Cart
$3.08 (est.) ea $4.62
Sale Price Per Unit: $8.80 / kg $3.99 / lb
Veal Loin Chop, Service Case
In Cart
$9.47 (est.) ea
Sale Price Per Unit: $22.02 / kg
Veal Blade Chop, Bone In SAVE $1.98 Exp. 10/24
In Cart
$3.96 (est.) ea $5.94
Sale Price Per Unit: $8.80 / kg $3.99 / lb
Stewing Veal, Boneless Service Case SAVE $2.22 Exp. 10/24
In Cart
$15.56 (est.) ea $17.79
Sale Price Per Unit: $15.41 / kg $6.99 / lb
Sirloin Tip Cutlet
In Cart
$12.89 (est.) ea
Sale Price Per Unit: $28.64 / kg $12.99 / lb
Veal  Bottom Round Cutlet, Service Case
In Cart
$12.89 (est.) ea
Sale Price Per Unit: $28.64 / kg $12.99 / lb